ru lv
Labākais LOR Rīgā

Labākais LOR Rīgā

Otolaringologija ir medicīnas joma, kurā ietilpst ausu, kakla un deguna saslimšanu diagnostika, ārstēšana un profilakse. LOR speciālista pakalpojumi šodien ir plaši pieprasīti. Tas ir izskaidrojams ar to, ka cilvēka mute, ausis un degums ir savstarpēji saistīti un veido vienotu sistēmu. Saslimstot vienam no minētajiem orgāniem pastāv augsta varbūtība, ka attīstīsies dziļāks iekaisums, kurš izplatīsies arī uz cietiem blakus esošajiem orgāniem.

Par visizplatītāko LOR saslimšanu ir uzskatāmas iesnas, jeb rinīts, ar ko ir sastapies katrs no mums. Šī saslimšana prasa ārstēšanu un profilaksi, tādēļ, pamanot pirmās pazīmes, vērsieties pie ārsta.

Pie speciālista būtu jāpierakstās, ja tiek novēroti šādi simptomi:

  • jūs uztrauc pazīmes – kakla sāpes, balss aizsmakums, ausu sāpes, aizlikts deguns u.c., kuras jums netika novērotas iepriekš;
  • stāvoklis neuzlabojas ilgāku laiku, simptomi nepāriet;
  • pēc neilga uzlabojuma simptomi atgriežas.

Kādas slimības ārstē otolaringologs

  • Otīts. Šīs slimības laikā cilvēks parasti novērotas nepatīkamas sajūtas ausī. Otīta laikā novērojama temperatūras paaugstināšanās, slimnieks izjūt vājumu. No ausu kanāliem dažreiz mēdz izdalīties strutas, un pat viegla pieskaršanās ausij izraisa sāpes.
  • Haimorīts. Slimība bieži vien ir ilgstošā rinīta rezultāts. Haimorīta strutaina forma ir nāvējoša cilvēkam, jo var provocēt sepsi.
  • Faringīts. Tas ir kakla gļotādas iekaisums, kuru pavada spēcīgas sāpes kaklā. Faringīts attīstās vīrusu, sēnīšu un infekciozo bojājumu esamības dēļ organismā.

Medicīnas centrs Premium Medical

Jums ir nepieciešams labākais LOR Rīgā? Apmeklējiet mūsu klīniku! Mūsu centrā jūs iegūsiet personalizēto pieeju, pirmās klases apkalpošanu. Pie mums strādā kvalificētie otolaringologi, kuri pārvalda progresīvas slimību ārstēšanas tehnoloģijas. Mūsdienīgas diagnostikas iekārtas ļauj ātri noteikt saslimšanu un piedāvāt pacientam efektīvākas ārstēšanas metodes. Medicīnas instrumenti, ierīces, ar kurām ir aprīkoti mūsu kabineti, samazina veicamo procedūru sāpīgumu un minimizē nepatīkamas izjūtas.

Ja jums nepieciešama vizīte pie LOR speciālista, pierakstieties uz konsultāciju. Premium Medical strādā vieni no labākajiem ārstiem, izmantojot jaunāko aparatūru. Mēs sniegsim medicīnisku palīdzību Jums ērtā laikā, turklāt – pašā Rīgas centrā!