ru lv
Mutes dobuma higiēna Rīgā – zobārstniecība Premium Dental klīnikā

Mutes dobuma higiēna Rīgā – zobārstniecība Premium Dental klīnikā

Profesionālā zobu higiēna ir profilaktiska zobārstniecības procedūra, kuru veic zobārstniecības speciālisti. Profesionālā zobu tīrīšana tiek rekomendēta kariesa un periodontīta profilaksei, nepatīkamas elpas novēršanai, smaganu asiņošanas novēršanai un aplikuma noņemšanai, zobu krāsas maiņai, kas veidojas no pārtikas, dzērieniem un smēķēšanas.

Galvenās procedūras, kas tiek veiktas profesionālās zobu higiēnas laikā:

  1. Zobu aplikuma un zobakmens noņemšana. Tas tiek veikts, izmantojot īpašus instrumentus, piemēram, ultraskaņu, sodas strūklu un manuālus isntrumentus. Aplikuma un zobakmens noņemšana palīdz novērst kariesa un periodontīta attīstību.
  2. Pulēšana palīdz noņemt pigmentu un aplikumu, piešķirot zobiem gludu virsmu, novēršot to atkārtotu nokrāsošanos un zobu aplikuma veidošanos.
  3. Fluorīdu saturošu preparātu izmantošana palīdz nostiprināt zobu emalju un novērš zobu jūtību. Tie tiek uzklāti uz zobiem ar īpašu otiņu palīdzību vai želejas veidā.
  4. Norādījumi par pareizu mutes dobuma kopšanu. Zobārsts Rīgā sniedz pacientam ieteikumus par pareizu zobu tīrīšanas tehniku, katram individuāli piemērotu higiēnas līdzekļu lietošanu, vispiemērotākās zobu pastas izvēli un protēžu kopšanu, ja tādas ir.

Profesionālu mutes dobuma higiēnu ieteicams veikt regulāri, vismaz 1x gadā, atkarībā no mutes dobuma individuālajām īpašībām un stāvokļa. Tas palīdzēs saglabāt zobu un smaganu veselību, kā arī izvairīties no visdažādāko mutes dobuma slimību rašanās.

Ko piedāvā Premium Dental klīnika

Mēs nodrošinām ērtu un patīkamu vidi, kurā ikviens Jūsu ģimenes loceklis var saņemt augstas kvalitātes zobārstniecības pakalpojumus, veltot īpašu uzmanību Jūsu labsajūtai. Savā darbā mēs ievērojam noteiktus principus – pie mums strādā saliedēta pieredzējušu profesionāļu komanda, mēs izmantojam modernas premium klases iekārtas, kā arī ievērojam augstākos kvalitātes un servisa standartus. Mēs piemeklējam individuālus risinājumus katram klientam, lai apmierinātu viņa vajadzības un, nepieciešamības gadījumā, piedāvājam alternatīvus variantus. Mutes higiēnas veikšanas laikā mēs izmantojam jaunākās iekārtas un tehnoloģijas.

Ja Jūs interesē profesionāla zobārstniecība Rīgā, tad sekojiet saitei šeit.