ru lv
Nav iespējams pilnvērtīgi dzīvot nerūpējoties par savu dzirdi

Nav iespējams pilnvērtīgi dzīvot nerūpējoties par savu dzirdi

Premium Medical speciālisti palīdzēs Jums atgriezt spēju dzirdēt.

Dzirdes zuduma problēma kļūst aizvien aktuālāka jebkura vecuma cilvēkiem. Zinātnieku pētījumi liecina, sakarā ar trokšņu līmeņa paaugstināšanos pilsētās, 20% jauniešu dažādās pakāpēs ir traucēta dzirdes orgānu darbība.

Daudzu slimību procesā var rasties dzirdes zudums, tāpēc svarīgi ir parādoties pirmajiem simptomiem konsultēties ar speciālistu, jāveic dzirdes pārbaude – speciāla testēšana, uz kuras pamata var noteikt precīzu diagnozi un nozīmēt ārstēšanu.

Medicīnas klīnika Premium Medical piedāvā pacientiem ātri un nesāpīgi veikt komplekso pārbaudi ar vismodernākajām iekārtām, saņemot profesionālu konsultāciju pie pieredzējušiem LOR ārstiem.

Ausu, kakla, deguna slimības sastāda gandrīz 60% no visām pacientu sūdzībām. Cieši fizioloģiski saistīti šie orgāni atrodas mijiedarbībā ar citām organisma iekšējām sistēmām. Kā dzirdes zuduma cēloņi, izraisot kurlumu, var būt:

  • LOR – orgānu infekcijas.
  • Bungādiņas bojājumi.
  • Svešķermeņa vai sēra korķa klātbūtne ausī.
  • Galvas trauma.
  • Ilgstoša trokšņu iedarbība.
  • Antibiotiku lietošana.
  • Neiroloģiskie traucējumi.

Savlaicīga došanās pie ārsta-otolaringologa ļaus ātri un efektīvi likvidēt visas LOR patoloģiju klīniskās izpausmes, kā arī novērst to attīstības cēloni. Premium Medical speciālisti izstrādās individuālu terapeitisko shēmu katram pacientam, kurā medikamentozā terapija tiek papildināta ar fizioterapeitiskajām procedūrām un jaunākajām ārstēšanas metodikām.

Atsevišķos gadījumos, dzirdes aparāta uzstādīšana ir vienīgais veids, kā pacients varēs kvalitatīvi uztvert skaņas. Strādājot ar progresīvajām tehnoloģijām, kuras ir pārbaudītas pasaules praksē, klīnikas speciālisti sniegs visas nepieciešamās rekomendācijas dzirdes protezēšanai.

Šodien ir pieejamas ierīces, kuras nav redzamas no malas. Tās tiek uzstādītas ausī vai tās aizmugurē, nodrošinot labu dažādas tonalitātes, tembra un skaļuma uztveršanu.

Mājīga atmosfēra, laipns, rūpīgs personāls, rindu neesamība un augstas kvalitātes serviss, padarīs atrašanos klīnikā komfortablu un efektīvu. Jūs atkal atgūsiet priecīgo iespēju dzirdēt jūras šalkoņu, putnu dziedāšanu, savu iecienītāko mūziku un daudz ko citu, ja dzirdes pārbaude, diagnostika un ārstēšana tiks uzticēta pieredzējušajiem Premium Medical ārstiem!