ru lv
Psihoterapeitu palīdzība Rīgā: konsultācijas un ārstēšana

Psihoterapeitu palīdzība Rīgā: konsultācijas un ārstēšana

Stress ir kļuvis par mūsdienu ikdienas atribūtu. Psiholoģiskās pārslodzes reizēm ir postošas. Spriedze uzkrājas, veidojas dažādi personības traucējumi. Parādās izmisums, bezpalīdzības sajūta.

Klīnika Premium Medical organizē ārstu konsultācijas pieaugušajiem, kuri ir saskārušies ar neparastām situācijām. Mūsu medicīnas centrs un psihoterapeiti palīdz pacientiem pielāgoties sarežģītajiem sociālajiem apstākļiem.

Slēptie problēmu cēloņi

Dažreiz cilvēks izskatās spēcīgs tikai ārēji. Viņa zemapziņā atrodas neārstētas bērnības traumas. Pamatu personībai veido vecāki. Ja viņi mazulim nav devuši pietiekami daudz mīlestības, viņš izaug par psiholoģiski ievainojamu pieaugušo. Šādi cilvēki slikti pielāgojas grūtībām, briesmu brīžos apmulst. Stingrā iekšējā balsta vietā, viņi jūt tukšumu.

Adaptācijas traucējumus gandrīz vienmēr izraisa pozitīvu emociju trūkums bērnībā. Psihoterapeita uzdevums – sniegt atbalstu, parādot drošību apkārtējā pasaulē.

Pateicoties ārstēšanai pacients izprot: blakus atrodas uzticami cilvēki, kuri vajadzības gadījumā sniegs atbalstu. Ārsts neatraidīs pacientu un nenosodīs. Viņš uzmanīgi uzklausīs, izrādīs līdzjūtību, ieteiks optimālāko izeju. Dažreiz gādīga attieksme izmocītam pacientam kļūst par īstu atklājumu.

Lai saņemtu ārstu konsultācijas Rīgā, piezvaniet uz klīniku Premium Medical un pierakstieties uz pieņemšanu. Mūsu speciālisti sniedz palīdzību, ja ir:

  • Depresīvi traucējumi.
  • Pastiprināta trauksmes sajūta, panikas lēkmes.
  • Miega traucējumi.
  • Pārtikas patoloģijas.
  • Veģetatīvā distonija.
  • Zema pašapziņa.
  • Dažādas fobijas.
  • Hronisks nogurums.
  • Obsesīvi kompulsīvie traucējumi.
  • Smagu stresa situāciju sekas.

Vairums pacientu saņem pie mums individuālo palīdzību. Uz pieņemšanu var līdzi paņemt ģimenes locekli (laulāto, māti, meitu, brāli, māsu). Mēs tāpat organizējam arī grupu seansus. Pacients patstāvīgi izvēlās visērtāko variantu.

Vai ir nepieciešami medikamenti?

Psihoterapeita galvenais instruments – vārds. Kompetents speciālists palīdz paskatīties uz situāciju no neparasta skatu punkta. Viņš atklāj patiesību, paskaidrojot, kā to “sagremot” jeb izprast.

Izturēt terapeitisko procesu nav viegli. Ja pacients slikti tiek galā, ārsts nozīmē ārstniecības preparātus. Medikamenti mazina krīzi, ļaujot dozēt psiholoģisko slodzi. Pēc stāvokļa stabilizācijas tabletes tiek atceltas.

Nav grūti saņemt kvalificēta psihoterapeita Rīgā palīdzību. Sazinoties ar mums, Jūs uz visiem laikiem atvadīsieties no trauksmes un depresijas.