ru lv
Regulāra veselības kompleksā pārbaude – labas pašsajūtas un ilgmūžības ķīla

Regulāra veselības kompleksā pārbaude – labas pašsajūtas un ilgmūžības ķīla

“ Visi runā, ka veselība ir dārgāka par visu, taču neviens to neievēro” – tā teica Kozma Prutkovs.

Mūsu steidzīgajā dzīves ritma gadsimtā, pastāvīgajā stresā, laika trūkuma un nepareizās ēšanas dēļ, cilvēkam palīgā nāk mūsdienīgās medicīnas sasniegumi un ārstu darba pieredze. Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām un savlaicīgai ārsta apmeklēšanai, var ne tikai izārstēt, bet arī novērst nopietnu saslimšanu attīstību, agrīnā stadijā. Šādu mērķu sasniegšanai, medicīniskās klīnikas Premium Medical piedāvājumā ir veselības kompleksā pārbaude chek-up – pilnīga organisma pārbaude ekspress-formātā.

Aprīkots ar vismodernākajām diagnostiskajām iekārtām, medicīnas centrs Premium Medical piedāvā kompleksās diagnostikas programmas, kuras ir koriģētas atbilstoši konkrētam pacientam un ņem vērā:

  • Veselības problēmu specifiku.
  • Dzimumu un vecumu.
  • Iedzimtību.
  • Riska faktorus.
  • Cilvēka dzīves veidu un profesionālo darbību.

Vispārējā veselības pārbaude ļauj ātri un kvalitatīvi novērtēt organisma svarīgāko sistēmu veselības stāvokli un novērst saslimšanu risku. Profilaktiskos nolūkos, kad nav konkrētu sūdzību, bet mēdz būt vispārējs nespēks – tas ir labākais organisma diagnostikas veids. Taču, dažos gadījumos nepieciešamas specializētas programmas, kuras virzītas konkrētu uzdevumu risināšanai.

Premium Medical ārsti, kuriem ir ļoti augsta kvalifikācija, ar lielu atbildības sajūtu izturas pret katru pacientu. Uz individuālā pamata rūpīgi izvēlēts diagnostisko procedūru un analīžu komplekss, palīdzēs atklāt organisma darbības traucējumus, brīžiem negaidītus, jo pat visagrīnākajās stadijās dažas nopietnas saslimšanas norit bez simptomiem.

Veicot ambulatoro apsekošanu, Jūs ātri saņemsiet rezultātus, detalizētas rekomendācijas ārstēšanai, rehabilitācijai un slimības profilaksei.

Uzticot savu veselību Premium Medical profesionāļiem, Jūs būtiski uzlabosiet savu dzīves kvalitāti, paplašināsiet savu iespēju horizontus un priecāsieties par katru dienu!