ru lv
Tirpšanas sajūta un sāpes rokās – palīdzēs neirologs!

Tirpšanas sajūta un sāpes rokās – palīdzēs neirologs!

Tirpšanu un sāpes rokās var izraisīt kompresijas neiropātija. Problēmai ieilgstot cilvēks var izjust stipras sāpes, savukārt nerva bojājumi var izraisīt rokas paralīzi, darbspējas zudumu un invaliditāti. Tirpšana un sāpes rokās parādās visdažādāko iemeslu dēļ, tāpēc ir nepieciešama rūpīga diagnostika. Pastāv vairāki kompresijas neiropātijas veidi. Visbiežāk sastopamas ir sekojošas slimības - karpālā un kubitālā kanāla sindroms.

Karpālā kanāla sindroma cēloņi

Pārsvarā nervasaspiedumu izraisa ilgstošs, monotons darbs ar rokām, pārpūle, trauma. Lielākoties šī slimība rodas cilvēkiem, kuri ir aktīvi un katru dienu pārslogo rokas un pirkstus, veicot vienas un tās pašas darbības. Vēl šī slimība rodas cilvēkiem, kuriem pastāv vielmaiņas vai hormonālie traucējumi vairogdziedzera problēmas u.c. Neatkarīgi no sāpju cēloņa rokās, ieteicams vērsties pie neirologa!

Ja roku tirpšana ir regulāra un ilgstoša, to nedrīkst atstāt bez ievērības. Lai noteiktu roku tirpšanas un sāpes iemeslus nepieciešama neirologa konsultācija, kurš konsultēs, nozīmēs turpmāko izmeklēšanu un ārstēšanu.

Premium Medical klīnika

Pie mums strādā kvalificēti ārsti-neirologi, kuri ātri diagnosticē sāpju cēloni un piedāvā efektīvas ārstēšanas metodes. Klīnika ir aprīkota ar modernu diagnostikas aparatūru pateicoties, kurai izmklēšana un ārstēšana tiek veikta ātri, nesāpīgi un efektīvi. Neirologs nodarbojas ar cilvēka centrālās un perifērās nervu sistēmas slimību profilaksi, diagnostiku un ārstēšanu.

 Ja nepieciešams, ārsts var norīkot klientu uz papildus izmeklējumiem:

  • Asins analīzes,
  • Rentgenogrāfiju,
  • Ultrasonogrāfiju,
  • Magnētisko rezonansi,
  • Doplerogrāfiju,
  • Elektromiogrāfija 
  • U.c.

Neiroloģisko slimību ārstēšanā ārsti izmanto dažādas metodes, tostarp medikamentozo terapiju, masāžu, ķirurģiju u.c. Premium Medical ir pareizā izvēle visiem tiem, kuriem ir svarīgi justies augsti vērtētiem kā klientiem.

Ja Jūs vēlaties pierakstīties pie neirologa, tad zvaniet mums! Mēs konsultēsim visos Jūs interesējošos jautājumos.