ru lv
Ultrasonogrāfija klīnikā Premium Medical

Ultrasonogrāfija klīnikā Premium Medical

Ultrasonogrāfija – iekšējo orgānu un audu izmeklēšanas metode bez audu griezumiem un tiešās iekļūšanas cilvēku ķermenī. Dotā metode parādījās, pateicoties zinātnes un medicīnas metožu attīstībai un saplūšanai. Ar katru gadu tiek izgudrots aizvien precīzāks aprīkojums un programmatūras nodrošinājums, tiek izstrādātas jaunas diagnostikas metodes, tāpat, pacientu ārstēšanai tiek izstrādāti ultraskaņas skeneri ar īpašu aprīkojumu, konkrētiem izmeklējumiem, pateicoties kuriem, ārsti var ļoti precīzi novērtēt cilvēka orgānu stāvokli un saņemt maksimālu informatīvo atainojumu.

Ultrasonogrāfija ir drošs un ticams avots, lai novērtētu dažādu organisma daļu veselības stāvokli, ja tie ir grūti sasniedzami medicīniskajai apskatei.

Ultraskaņas apsekošana – pilnīgi nesāpīga un nekaitīga, taču ļoti informatīva vizuālās diagnostikas metode, kuru var veikt ļoti ātri.

USG ir veicama neierobežoti daudzas reizes, tai skaitā arī grūtniecēm, bez riska veselībai. Dažos gadījumos, sievietēm stāvoklī tiek nozīmēta augļa ehokardiogrāfija, kura arī ir saudzējoša.

Ultrasonogrāfijas plusi salīdzinot ar citām metodikām, grūti piekļūstamās vietās:

  • Ātrums. Ultrasonogrāfija – tā ir ātra diagnostikas metode, jo aparatūra parāda audu stāvokli reālajā laikā.
  • Nesāpīgums. Metode absolūti nesāpīga, nav nepatīkamu sajūtu.
  • Efektivitāte. Precīza vizualizācija no dažādiem leņķiem sniedz pietiekami daudz informācijas par mīkstajiem audiem.
  • Drošība. Procedūru var nozīmēt ne tikai pieaugušajiem, bet arī grūtniecēm un bērniem.

Klīnikā Premium Medical pacientu vajadzībām ir mūsdienīgs aprīkojums un pirmklasīgi speciālisti, kas ļauj iegūt maksimāli precīzus un ātrus diagnostikas rezultātus.

Ultrasonogrāfijas procedūras veikšanas etapi klīnikā Premium Medical:

  • Ar speciāla raidītāja palīdzību uz iekšējiem orgāniem tiek projecēts ultraskaņas starojums.
  • Sensors pieņem skaņas viļņus, pārveido tos un ģenerē elektronisko attēlu.
  • Saņemtais attēls parādās monitorā.
  • Ārsts analizējot attēlu, pārbauda orgānu stāvokli, apraksta tos un nosaka diagnozi.

USG tiek veikta ātri un precīzi, diagnostikas rezultāti ir informatīvi, kas padara ultrasonogrāfiju neaizvietojamu dažādās ekstrēmās situācijās.

Ultrasonogrāfija, kā diagnostikas metode, var tikt izmantota dažādās arstniecības nozarēs. Klīnikā Premium Medical savus pakalpojumus sniedz tādi speciālisti, kā urologs, ķirurgs, stomatologs, dermatologs, neirologs, ginekologs un citi, kas ļauj veikt komplekso veselības pārbaudi un samazināt līdz minimumam dažādu saslimšanu rašanās risku.

Klīnika Premium Medical piedāvā individuālu pieeju katram klientam, augstu apkalpošanas līmeni, kvalitāti un konfidencialitāti. Atbildīgi izturieties pret savu veselību un izvēlieties labāko – Premium Medical!