ru lv
Vesela sirds – ilgas dzīves priekšnosacījums

Vesela sirds – ilgas dzīves priekšnosacījums

Sirds pārbaude klīnikā Premium Medical palīdzēs ilgstoši saglabāt Jūsu sirds veselību

Sirds-asinsvadu saslimšanas ir viens no galvenajiem nāves iemesliem visā pasaulē un visbiežākais priekšlaicīgas nāves cēlonis.

Sirds-asinsvadu sistēmas slimības var būt iegūtas ne tikai nepareiza dzīves veida dēļ (smēķēšana, liekais svars, zema fiziskā aktivitāte, pārmērīga alkohola lietošana), bet arī iedzimtas. Bieži vien, cilvēks uzzina par saslimšanu tikai tad, kad situācija vairs nav kontrolējama, un nav iespējams atjaunot bijušo dzīves kvalitāti.

Veiktie izmeklējumi rāda, aptuveni 80% no visiem infarktiem un insultiem ir novēršami, ja sirds pārbaudeun sirds-asinsvadu patoloģijas faktori tiek novēroti regulāri. Abus šos uzdevumus viegli realizē medicīnas centrs Premium Medical, kur klientus sagaida pieredzējušu profesionāļu komanda un vismodernākais aprīkojums.

Ir dažādas sirds-asinsvadu saslimšanu diagnostikas metodes un par vienu no efektīvākajām tiek uzskatīta Holtera monitorēšana. Dotā sirds pārbaudes metode ir funkcionāls sirds-asinsvadu sistēmas izmeklējums. Diennakts laikā notiek nepārtraukta sirds ritma reģistrācija ar portatīvas ierīces (Holtera) palīdzību. Holtera diagnostiskā metode dod iespēju sekot sirds darbības izmaiņām un kontrolēt pacienta arteriālo spiedienu visas dienas garumā, dabīgās aktivitātes apstākļos. Šādā veidā kļūst iespējams izanalizēt informāciju par sirds darbību miega laikā, kā arī nomoda periodā. Dotā metode ir piemērota kā sportistiem un gados jauniem pacientiem, kuri sūdzās par paātrinātu pulsu, tā arī gados vecākiem cilvēkiem ar sirds-asinsvadu slimībām.

Sirds pārbaude, konkrēti – Holtera monitorēšana ir indicēta, ja pacientam ir kaut viens no zemāk minētajiem simptomiem:

  • Smaguma sajūta, sāpes krūtīs.
  • Periodiskas vai pastāvīgas sāpes sirdī, kuras rodās fiziskas slodzes rezultātā vai arī pilnīgi negaidīti.
  • Aizdusa.
  • Samaņas zaudēšana, reiboņi.
  • Rīta nespēks, miegainība dienas laikā.
  • Pārtraukumi sirds darbībā emocionālas slodzes laikā.

Kāpēc sirds pārbaude ir jāveic klīnikā Premium Medical?

  • Mūsu klīnika piedāvā sirds-asinsvadu sistēmas kompleksu apsekošanu, izmantojot mūsdienīgas augsti informatīvas diagnostikās metodes.
  • Pieņemšanu veic augstas kvalifikācijas speciālisti, ar ilggadēju darba pieredzi, kuri pastāvīgi paaugstina savu zināšanu līmeni.
  • Mūsu pakalpojumu izmaksas ir pieejamas daudziem pacientiem, turklāt, atmaksājas to kvalitātes dēļ.

Sirds pārbaude – aktuāla ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem!

Nevajag domāt, ka problēmas ar sirdi, tā ir gados vecāku cilvēku problēma, arī bērniem var būt dažādas sirds anomālijas, taču tās neizpaužas vecuma un bērna organisma īpatnību dēļ. Bērnu veselībai un viņu vecāku sirdsmieram klīnikā Premium Medical bērni un pusaudži var veikt kā sirds pārbaudi, tā arī citus diagnostiskos izmeklējumus. Mūsu klīnika bērniem, lepojas ar saviem speciālistiem un plašo bērnu medicīnas pakalpojumu klāstu, turklāt, pēc klīnikas apmeklēšanas bērniem paliek tikai pozitīvas emocijas.

Ģimenes veselība – mūsu prioritāte!