ru lv
Vakcinācija pret gripu

Vakcinācija pret gripu

Vakcinācija pret GRIPU – labākais veids, kā sevi pasargāt rudens un ziemas periodā

Gripas sezona rudens un ziemas periodā ir katru gadu. Gripa ir akūta augšējo elpceļu vīrusinfekcija, kas norit reizēm vieglāk, bet reizēm - smagāk. Ja cilvēku saslimstība ievērojami pieaug, tā tiek klasificēta kā epidēmija. Gripas vīrusa paveids katrā sezonā mēdz atšķirties, tādēļ vakcīnu izstrādātāji katru gadu prognozē gripas paveidu un izstrādā tam atbilstošu vakcīnu. Klīnikā Premium Medical ir pieejamas vakcīnas gaidāmajai sezonai, un mēs jau intensīvi veicam vakcinēšanu gan mūsu klīnikā, gan uzņēmumos.

Speciālisti iesaka vakcinēties maksimāli savlaicīgi – pirms sezonas vai epidēmijas izziņošanas, jo imunitāte rodas 7 dienu laikā.

Vakcinācija īpaši ieteicama bērniem vecumā līdz 2 gadiem, grūtniecēm, cilvēkiem ar hroniskām saslimšanām, vecāka gadagājuma cilvēkiem. Svarīgi savus darbiniekus pasargāt no saslimšanas ir uzņēmumiem, kuros darbs saistīts ar cilvēkiem (medicīnas iestādes, skolas, bērnudārzi, tirdzniecības uzņēmumi, pakalpojumu sniegšanas uzņēmumi utml.)

Rūpējot par jūsu veselību, aicinām vakcinēties klīnikā Premium Medical.

Mūsu profesionālais personāls ir gatavs doties arī uz uzņēmumiem, lai vakcinētu jūsu darbiniekus.

  • Par vakcināciju grafiku informē un tam seko līdzi klīnikas pediatrs, pie kura bērns ir uzskaitē.
  • Lai bērnam veiktu maksas vakcināciju līdzi nepieciešams ņemt ārsta nosūtījumu uz konkrēto vakcīnu vai jāpiesakās uz ģimenes ārsta pirms vakcinācijas konsultāciju Premium Medical klīnikā.
  • Pirms vakcinēšanās lūdzam arī noskaidrot vai Jums nepieciešamā vakcīna ir uz vietas.
  • Nākot veikt vakcīnu, līdzi ņemat potēšanas pasi.