ru lv

Jūlija Semjonova

Aviācijas medicīnas eksperts, internists

Veic veselības pārbaudes, diagnostisku, ārstniecību un sniedz konsultācijas gan aviācijas medicīnas, gan arī iekšķīgo slimību jomās.

Mērķis - nodrošināt katram apmeklētājam individuālu, pieejamu, saprotamu un pieņemamu veselības aprūpi, kas atbilst labākās medicīniskās prakses standartiem.

Dr. J.Semjonova aviācijas medicīnas eksperta profesionālo kvalifikāciju ieguvusi Aviācijas medicīnas institūtā Čehijā, kā arī absolvējusi kvalifikācijas paaugstināšanas kursu Eiropas aviācijas medicīnas skolā Vācijā. Ir sertificēta kā 1. klases aviācijas medicīnas eksperts Latvijas V/A Civilās aviācijas aģentūrā.

Dr. J.Semjonova ir sertificēta Internās medicīnas specialitātē Latvijas ārstu biedrībā. Ārsta specializācija apgūta Rīgas Stradiņa universitātē, un ārsta grāds iegūts absolvējot Kārļa universitāti Prāgā.

Padziļināti apgūst iekšķīgo slimību diagnostiku un ārstēšanu, īpaši, vielmaiņas un D vitamīna ietekmes saistītās aktualitātes. Veikusi Latvijā pirmo pētniecisko darbu par D vitamīna līmeni iedzīvotājiem.

Padziļināti interesējas par ceļojumu medicīnas jautājumiem. Absolvējusi Tropu medicīnas un ceļojumu veselības kursus Nīderlandē un Vācijā. Regulāri papildina profesionālās zināšanas dažādos kursos un konferencēs, tostarp, ārvalstīs.

Dr. J.Semjonova sniedz konsultācijas latviešu, angļu, čehu un krievu valodās.