en ru lv

Georgijs Kociašvili

Ķirurgs-proktologs, onkologs-mammologs

Aktīvi darbojas medicīnā kā sertificēts ķirurgs-onkologs 10 gadus.

Medicīnas studijas absolvējis Rīgas Stradiņa universitātē 2001. gadā. Neatsveramu profesionālo izaugsmi guvis turpinot rezidentūras studijas Latvijas Onkoloģijas centrā (LOC), izcila onkoloģijas ķirurga Vladimira Januškēviča vadībā. LOC kā sertificēts onkoloģijas ķirurgs plaši darbojas ādas, mīksto audu, krūts dziedzera un vēdera dobuma saslimšanu ārstēšanā (2004. - 2013. gads).

Ķirurģisko darbību dakteris izvēlējies turpināt Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā (RAKUS) Gaiļezers, Koloproktoloģijas nodaļā, kur specializējas resnās un taisnās zarnas ķirurģijā, īpaši onkoloģisko saslimšanu ārstēšanā. Papildus pamatdarbam strādā arī neatliekamajā ķirurģijā.

Veiksmīgi attīstījis resnās un taisnās zarnas operācijas laparoskopiskā tehnikā, kas ir standarta pieeja zarnu vēža gadījumos attīstītajās valstīs. 

Konsultē pacientus zarnu vēža skrīninga jautājumos (slēptās asinis fēcēs, fibrokolonoskopija).

Specializējas uz visa veida proktoloģiskām saslimšanām (hemoroidālā slimība, fistulas, rektocēles, polipi un citas), veic diagnostiku (rektoskopija, biopsija) un ķirurģisku ārstēšanu.

Konsultē krūts dziedzera (mammoloģija) pataloģijas iespējas ķirurģiskai ārstēšanai, kā arī ādas un mīksto audu veidojumus, vēdera priekšējās sienas trūces, diastāze. Dakteris veic operācijas stingri ievērojot kosmētiskos principus.

Ķirurga profesijā, kas ir dinamiska un pastāvīgi strauji attīstās, dakteris augsti vērtē kvalitāti, kas pielāgota mūsdienu prasībām, tādēļ regulāri papildina savas zināšanas piedaloties konferencēs un stažējoties Eiropā, ASV, Krievijā. (CV)

"Savā darbā ļoti patīkami ir sastapt pacientus, kuriem rūp sava veselība. Uzskatu, ka apvienojot ārsta profesionalitāti, individuālu pieeju pacienta problēmai ir iespējams sasniegt vislabākos rezultātus", Dr. G. Kociašvili.