ru lv
Klīnikā Premium Medical darbu uzsāk  jauns speciālists – masieris Mārtiņš Lauva

Klīnikā Premium Medical darbu uzsāk jauns speciālists – masieris Mārtiņš Lauva

Studējis LU Rīgas Medicīnas koledžā studiju programmā - Masāža un hidroterapija. Iegūta kvalifikācija - Masieris.

Mārtiņš veic klasiskās ārstnieciskās masāžas, galvas, dziļo audu (pretcelulīta), limfodrenējošās, skulpturējošās, grūtnieču un pēdu refleksoro masāžu.

Refleksorā pēdu masāža - tā ir reflektoro punktu un zonu aktivizēšana pēdās, kas atbilst attiecīgām ķermeņa zonām, dziedzeriem, orgānu sistēmām, tādējādi uzlabojot to darbību.

Pēc ārstu ieteikuma vai atkarībā no diagnozes veic problēmzonu masāžu pie izteiktu muskuļu sasprindzinājuma, pie subakūtām sāpēm locītavās un locītavu kustību ierobežojumiem. Veicot masāžas pielieto vakuumbanku terapiju. Uz saspringtiem muskuļiem, trigerpunktiem, segmentārajām zonām iedarbojas ar vakuumu, tādējādi uzlabojot vielmaiņu muskuļos, mazinot sāpes un uzlabojot arī imunitāti. Pēc masāžas pielieto kinezioloģisko teipošanu - masāžas efekts tiek pagarināts, saspringtās muskuļu zonas atslābinātas un vājās stimulētas.

Mūsdienu pasaulē dzīve kļūst aizvien saspringtāka, tāpēc svarīgi atcerēties, ka masāža atvieglo hroniskas sāpes, uzlabo miega kvalitāti un noskaņojumu, tās rezultātā atgriežas zudusī enerģija un dzīvesprieks.

Attiecies pret savu veselību atbildīgi un izvēlies pašu labāko – Premium Medical!