ru lv
Pakalpojumu sniegšana pastiprinātas drošības un komforta apstākļos

Pakalpojumu sniegšana pastiprinātas drošības un komforta apstākļos

Cienījamie klienti!

Rūpēsimies par SAVU un APKĀRTĒJO CILVĒKU VESELĪBU!

Klīnikas darbību šobrīd regulē Valsts izsludinātie noteikumi attiecībā uz COVID-19 izplatības ierobežošanu. Aktuālā informācija katru dienu pieejama Valsts atbildīgo institūciju oficiālajās mājas lapās. Lūdzam būt saprotošiem un atsaucīgiem.

Klīnika Premium Medical turpina nodrošināt pakalpojuma sniegšanu pēc standarta darba laika maksimālās drošības un komforta apstākļos – tiek kontrolēta iekštelpu gaisa kvalitāte un ievērota virkne citu epidemioloģisko pasākumu. Klīnikas apmeklējums ir iespējams tikai pēc iepriekšēja pieraksta un klīnikas telpās jālieto medicīniskā sejas aizsargmaska.

Lūdzam NOTEIKTI NEAPMEKLĒT klīniku, ja Jums ir COVID - 19 infekcijai raksturīgie simptomi, vai esiet pēdējo 14 dienu laikā bijis kontaktā ar kādu, kam tā apstiprināta. Šajos gadījumos esat aicināti pierakstīties pie ārsta uz attālināto konsultāciju (online).

Ierodoties ārstniecības iestādē, pacientiem var tikt lūgts uzrādīt sadarbspējīgu Covid – 19 sertifikātu, savukārt pacientiem, kuriem nav COVID-19 sertifikāts būs jāparaksta apliecinājums par to, ka:

  • nav COVID-19 infekcijas simptomi;
  • nav jāievēro pašizolācija;
  • pēdējās 14 dienās neesat bijis kontaktā ar citu personu, kurai apstiprināta COVID -19 infekcija.

Lūdzam ierasties klīnikā bez pavadošām personām, izņemot gadījumos, kad tiek pavadīti bērni, vai persona, kas nespēj patstāvīgi pārvietoties.

Neskaidrību gadījumā noteikti konsultējieties ar mūsu darbiniekiem pa tālr: 66011160 vai 24881111, uz info@premiummedical.lv vai reģistrējot mājas lapas e-pierakstā.

Ārstu konsultācijas online COVID-19 uzliesmojuma laikā:

  • Pierakstīšanās pie ārsta uz online konsultāciju notiek tā pat kā piesakoties uz jebkuru vizīti klīnikā – telefoniski 66011160 vai 24881111, lietojot e-pierakstu, vai sūtot ziņu uz info@premiummedical.lv
  • Lai izmantotu online konsultācijas iespēju Jums ir jābūt pieejamam datoram, planšetei vai viedtālrunim ar interneta pieslēgumu, kā arī video un audio saziņas nodrošinājumu.
  • Piesakoties uz online konsultāciju, pacientu reģistrācijas speciālists Jums izsūtīs ZOOM.US video saziņas kodu (Meeting ID) un konsultācijas sākuma laiku.
  • Apmaksa par online konsultāciju tiek veikta priekšapmaksas veidā – saņemot DECTA sistēmas priekšapmaksas saiti, izvēlieties iespēju izdrukāt un apmaksāt sagatavoto rēķinu, vai veikt tiešu apmaksu ar kredītkarti.

Juridiska atruna: izvēloties šo pakalpojumu klients apzinās, ka šis videosaziņas veids nav specifiski pielāgots personalizētas medicīniskas informācijas konfidenciālai apritei – tiek izmantots brīvpieejas trešās puses nodrošināts serviss.