ru lv
Dzelzs deficīts – pazīmes, diagnostika un ārstēšana

Dzelzs deficīts – pazīmes, diagnostika un ārstēšana

Vai zināt, kāds ir jūsu dzelzs līmenis organismā?

Kā liecina pētījumi, dzelzs deficīts organismā ir visai bieža parādība un iemesls sliktai fiziskai un emocionālai pašsajūtai, ar ko visbiežāk nākas saskarties sievietēm. Dzelzs ir ļoti nozīmīgs elements, kas palīdz apgādāt organismu ar nepieciešamo skābekļa daudzumu, tāpēc tā iztrūkums ietekmē visu organismu un pašsajūtu kopumā.

Par dzelzs trūkumu organismā var liecināt:

  • Nogurums un fizisks vājums;
  • Galvassāpes un reiboņi;
  • Sirdsklauves un elpas trūkums;
  • Bālums.

Ja organisms ilgstoši nesaņem pietiekami daudz dzelzs, var veidoties anēmija jeb mazasinība. Labās ziņas – dzelzs deficītu iespējams laicīgi atklāt un ārstēt! Tāpēc, ja Jūs uztrauc kāds vai vairāki no minētajiem simptomiem, neatlieciet ārsta apmeklējumu un piesakieties pie Premium Medical pieredzējušajiem speciālistiem!

Premium Medical galvenais mērķis ir sniegt iespēju laicīgi atklāt saslimšanas un piedāvāt tūlītēju risinājumu, tādējādi nepieļaujot smagas komplikācijas ilgstošas slimošanas gadījumā. Mūsu ārsti piedāvā veikt savlaicīgu diagnostiku un nepieciešamības gadījumā veikt profilaktiskas darbības (kā dzelzs infūzijas ar individuāli piemeklētiem preparātiem), lai parūpētos par jūsu veselību un labsajūtu!