ru lv
Grūtniecības uzraudzība klīnikā Premium Medical

Grūtniecības uzraudzība klīnikā Premium Medical

Kompetenta grūtniecības plānošana un tās veselīgā norise – bērna pilnvērtīgas un veselīgas dzīves garants.

Bērna gaidībās un pirmo mēnešu laikā pēc mazuļa dzemdībām, jaunajai māmiņai nepieciešama īpaša grūtnieču aprūpe. Klīnika Premium Medical rūpējas par visas ģimenes veselību un piedāvā topošajiem vecākiem plašu medicīnisko pakalpojumu spektru.

Lai bērna gaidības būtu mierīgas un drošas, augsti kvalificēti klīnikas Premium Medical speciālisti ir gatavi palīdzēt grūtniecības plānošanas un norises periodā, sniedzot iespēju iziet visas nepieciešamās un papildus apsekošanas, fizioterapiju, vingrošanu, kā arī citus medicīnas pakalpojumus (stomatoloģija, dienas terapijas pakalpojumi, dermatoloģija, utt.) vienā vietā, pašā Rīgas centrā. Jaunākā aparatūra un diagnostikas aprīkojums ļauj Premium Medical speciālistiem noteikt, vai augļa attīstība atbilst visām normām un novērst iespējamos sarežģījumus grūtniecības laikā.

Izejot apsekošanu, topošajai māmiņai pieredzējis ginekologs sniegs izsmeļošu konsultāciju. Nepieciešamības gadījumā tiek nozīmētas profilaktiskās procedūras un atbalstošā terapija, kura pamatojas uz mūsdienīgajām ārstniecības metodikām. Augstas kvalitātes serviss, laipns un pieklājīgs personāls, mājīga atmosfēra ļauj grūtniecei justies uzmanības centrā un būt labi aprūpētai.

Ja grūtniecības uzraudzība tiks uzticēta medicīnas centram Premium Medical, topošā māmiņa jebkurā laikā varēs sazināties ar savu ārstu, saņemt rekomendācijas pašsajūtas izmaiņu gadījumā un atrisināt visus organizatoriskos jautājumus.

Profesionāla grūtnieču aprūpe, efektīvs augļa attīstības monitorings, uzmanīga attieksme pret topošās māmiņas veselību – tāds ir Premium Medical speciālistu galvenais uzdevums. Kompleksā pieeja, kura ietver visas nepieciešamās ārstniecības, profilaktiskās un diagnostiskās procedūras, sagatavo grūtnieci vieglām un drošām dzemdībām.

Klīnikas mājas lapā var iepazīties ar pilnu pakalpojumu sarakstu, kuri ir ietverti grūtniecības uzraudzības programmā.