ru lv
Labākie ģimenes ārsti Rīgā

Labākie ģimenes ārsti Rīgā

Katram ir nepieciešams savs ģimenes ārsts – kurš pārzinās klienta medicīnisko vēsturi, konsultēs saistībā ar veselības profilaksi un ārstēšanu, kā arī pēc nepieciešamības izsniegs nosūtījumu pie cita ārsta-speciālista vai cita pakalpojuma saņemšanai.

Zinošs ģimenes ārsts Rīgā  ir speciālists, kas nodrošina primāro veselības aprūpi.Vizītes laikā ar klientu tiek noskaidrotas sūdzības, ja ir, tad tiek izskatīti un analizēti līdzi paņemtie izraksti un slēdzieni,. Ārsts izmeklē klientu un, ja iespējams, nosaka diagnozi. Tāpat ģimenes ārsts izvērtē terapijas nepieciešamību un nozīmē attiecīgos medikamentus, kā arī sniedz rekomendācijas un nosaka ārstēšanas plānu.

Kur atrast ģimenes ārstu

”Premium Medical” klīnikā pieņem pieredzējuši un zinoši ģimenes ārsti internisti kuri konsultē gan pieaugušos, gan bērnus. . Daudzi mūsu speciālisti strādā lielākajās Latvijas slimnīcās, bet privātā kārtā pieņem klientus mūsu klīnikā.

Premium Medical pieņem vieni no labākajiem ģimenes ārstiem Rīgā:

Pie mūsu ģimenes ārstiem var nokļūt Jums ērtā laikā bez liekas gaidīšanas rindā. Zvaniet uz mājas lapā norādīto tālruņa numuru vai aizpildiet pieteikumu elektroniski.

Mūsu klīnikā ārsti sniedz kvalitatīvu un pilnvērtīgu veselības aprūpi, veltot pietiekošu laiku un uzmanību katram klientam..   Nav rindu, nav steigas, un nav līdz galam neizrunātu jautājumu. "Premium Medical" Jūs varat saņemt profesionāu medicīnisko palīdzību komfortablos apstākļos. Klīnika Premium Medical ir pareizā izvēle visiem, kuri atzīst, ka veselība ir bagātība.

E-PIERAKSTS