en ru lv
COVID-19

COVID-19

Cienījamie klienti!

Rūpēsimies par SAVU un APKĀRTĒJO CILVĒKU VESELĪBU!

Klīnikas darbību šobrīd regulē Valsts izsludinātie noteikumi attiecībā uz COVID-19 izplatības ierobežošanu. Aktuālā informācija katru dienu pieejama Valsts atbildīgo institūciju oficiālajās mājas lapās. Lūdzam būt saprotošiem un atsaucīgiem.

Lūdzam NOTEIKTI NEAPMEKLĒT klīniku, ja esat ieradies LV no ārvalsts (aktuālais riska valstu saraksts pieejams atbildīgo institūciju mājas lapās) pēdējo 21 dienu laikā vai kontaktējies ar cilvēku, kuram apstiprināta COVID-19 infekcija un/vai kurš ir karantīnā.

Ierodoties klīnikā jums būs jāparaksta apliecinājums.

Klīnikas apmeklējums ir iespējams tikai pēc iepriekšēja pieraksta un lietojot sejas aizsargmasku.

Inficēšanās vai sliktas pašsajūtas gadījumā zvanīt uz atbildīgo institūciju norādītajiem tālruņu numuriem un rīkoties saskaņā ar šo institūciju ieteikumiem, bet neapmeklēt klīniku.

Neskaidrību gadījumā noteikti konsultējieties ar mūsu darbiniekiem pa tālr: 24881111, uz info@premiummedical.lv vai reģistrējot mājas lapas e-pierakstā.

Ārstu konsultācijas online COVID-19 uzliesmojuma laikā

Daudzos gadījumos pacientu un / vai medicīnas personāla izolācijas nepieciešamības dēļ vizīte klātienē klīnikā var nebūt iespējama.

  • Pierakstīšanās pie ārsta uz online konsultāciju notiek tā pat kā piesakoties uz jebkuru vizīti klīnikā – telefoniski 66011160 vai 24881111, lietojot e-pierakstu, vai sūtot ziņu uz info@premiummedical.lv.
  • Lai izmantotu online konsultācijas iespēju Jums ir jābūt pieejamam datoram, planšetei vai viedtālrunim ar interneta pieslēgumu, kā arī video un audio saziņas nodrošinājumu.
  • Piesakoties uz online konsultāciju, pacientu reģistrācijas speciālists Jums izsūtīs ZOOM.US video saziņas kodu (Meeting ID) un konsultācijas sākuma laiku.
  • Lai pilnvērtīgi izmantotu konsultācijai rezervēto laiku, Jums laicīgi atvērt ZOOM.US vietni  ierīcē, kuru lietosiet. Izvēlieties iespēju “JOIN A MEETING” un ievadam atsūtīto kodu (Meeting ID).
  • Tālāk aprtipriniet, ka vēlaties video un audio savienojumu (apstipriniet ‘Join with video’ un ‘Join with audio’ iespējas).
  • Saruna būs kvalitatīvāka, ja lietosiet austiņas un ārējo mikrofonu. Gadījumos, ja datorā nav iebūvēta videokamera, jums būs nepieciešama ārējā kamera.
  • Apmaksa par online konsultāciju tiek veikta priekšapmaksas veidā – pierakstoties uz to, jums tiks izsūtīts rēķins. Veicot apmaksu, lūdzam mums veikta maksājuma apliecinājumu.
Juridiska atruna: izvēloties šo pakalpojumu klients apzinās, ka šis videosaziņas veids nav specifiski pielāgots personalizētas medicīniskas informācijas konfidenciālai apritei – tiek izmantots brīvpieejas trešās puses nodrošināts serviss.