Savas pastāvēšanas gados klīnika Premium Medical ir godam pelnījusi savu augsto vietu privātās medicīnas sektorā. Un visvairāk mums jāpateicas mūsu lieliskajiem speciālistiem! Viņu profesionalitāte, individuālā pieeja katram klientam un plašais medicīnisko pakalpojumu spektrs ļāvis katram mūsu klientam saņemt pašu labāko medicīnisko palīdzību. Lasiet, ko paši ārsti stāsta par savām ārstniecības un aprūpes metodēm un klīnikā pieejamo konsultāciju, pakalpojumu un manipulāciju klāstu!
CPV jeb cilvēku papilomas vīruss pats par sevi netiek uzskatīts par bīstamu, nereti imūnsistēma pati spēj tikt galā ar vīrusu. Taču gadījumos, ja vīruss uzkavējas organismā par ilgu, tas var būt ierosinātājs dažādām vēža formām. Kas ir CPV un kā visefektīvāk izvairīties no tā sekām – par to stāsta "Premium Medical" ginekoloģe un dzemdību speciāliste Dina Aldiņa.
Pareiza un atbilstoša pēdu aprūpe ir ļoti būtiska, jo no pēdu veselības atkarīga gan mūsu mobilitāte, gan arī labsajūta. Arī estētika nav mazāk svarīga, it īpaši, sākoties siltajai sezonai. Kā pareizi rūpēties par savām pēdām un kad nepieciešama pēdu aprūpes speciālista - podologa konsultācija – par to uzzināsiet šajā intervijā!
Ikdienā bieži piedzīvojam iesnas, šķaudīšanu un deguna tecēšanu, tomēr ja tas jau ir tapis ikdienišķi un bez pamatojuma, būtu vērts izvērtēt vai šiem simptomiem nav kāds cits iemesls - pelējuma sēnīšu veicināta alerģija. Būtu jāizvērtē vai telpās, kurās uzturamies ik dienu nav pelējuma pēdu. Pelējums dabā vairojas un izplatās ar sporām, kas ir ļoti sīkas, ar aci neredzamas. Tās lido gaisā un ir viegli pārnesamas telpās ar apģērbu, apaviem vai nonāk iekštelpās pa logiem, durvīm. Ir noteikti vairāki pelējuma veidi, kas saistāmi ar alerģisko slimību rašanos, kā arī citām elpceļu slimībām. Par pelējuma ietekmi uz veselību stāsta klīnikas Premium Medical interniste, triholoģe, alergoloģe Lāsma Lapiņa rakstā žurnālam Ārsts.lv.
Paaugstinātu diskomfortu un sāpes mēnešreižu laikā – dismenoreju – ir nācies piedzīvot daudzām sievietēm. Tam par iemeslu var būt gan fizioloģiski, gan psihoneiroloģiski iemesli, gan abu apvienojums. Gadījumos, kad mēnešreižu sāpes ievērojami ietekmē ikdienu un darba spējas, nepieciešama padziļināta diagnostika, lai atklātu sāpju iemeslus un uzsāktu attiecīgo ārstēšanu. Kā tas notiek, par to vairāk stāsta klīnikas Premium Medical ginekoloģe Ilona Auziņa rakstā žurnālam Ārsts.lv.
Trauksmei ir daudzas “sejas” un ne visas no tām ir viegli pamanāmas un atpazīstamas. Pārmaiņu un neskaidrību laikā trauksme ir pilnīgi dabiska reakcija uz notiekošo apkārt, taču tai nedrīkst “dot vaļu”. Kāpēc ir tik svarīgi noteikt trauksmes cēloņus un tikt ar tiem galā – žurnālam "Лилит" stāsta klīnikas ģimenes ārste, osteorefleksoterapeite, adatu refleksoterapeite, Junga psihoterapeite, zinātņu doktore psihoterapijā, konsultatīvā un klīniskā psiholoģe Roza Džamaldajeva.
Menopauzes laikā sievietes organismā ievērojami samazinās estrogēna daudzums, kas var atstāt iespaidu uz muskuļu darbību. Tāpat dabiskās dzemdības mēdz radīt mazā iegurņa audu traumas, kuru laicīga nediagnosticēšana spēj novest pie ODS – obstruktīvās defekācijas sindroma.